top of page
Search

Pre-New Year´s Eve Party

Dear fans, friends and lovers of country music, we would like to invite you to our annual country party at the end of the year "Pre-New Year´s Eve Party in Country Style". You can look forward to new songs, evergreens and classic country, special guests and former of future members of the band. You will hear some stories from our trip to the USA and you will find out, what the American fans were most surprised by and what special surprise we prepared for our fanclub in Switzerland on Halloween. News - this year we are going to play for you to dance, too!

The Country Sisters are awaiting you with a lot of music and lots of fun!


When: 28.12.2019 at 19.00

Where: Sokolovna Kokonín-Jablonec nad Nisou

Book your tickets at: management@countrysisters.cz, +420777687121


Those who come dressed in a country style will be given a small present :-)Všechny své fanoušky a příznivce country music zveme na předsilvestrovskou zábavu ve stylu country. Písničky nové i evergreeny, spousta hostů, bývalé členky i budoucí, vyprávění a historky z nedávného zájezdu do USA, co nejvíc potěšilo americké publikum a čím jsme překvapily fanoušky ve Švýcarsku při Haloweenu a spoustu jiné zábavy vám slibují - COUNTRY SISTERS. Letos máme i novinku, budeme hrát i k tanci.

Kdo přijde oblečen v country stylu dostane dáreček. Zajištění vstupenek na tel. + 420 777 208 477 nebo management@countrysisters.cz

478 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page