top of page
Search

Autumn 2020

Dear fans and friends. Autumn 2020 is very poor for concerts as the virus keeps spreading all over. Now, more than ever, it´s time for people to keep happy and positive mind and have at least a few funny moments.

Be sure that we did not forget you, our fans, and we practise music at home and work on new songs and surprises in our show 2021. We miss ya´ll so much and our greatest desire is to meet you again at our concerts and after them.

Let´s get happy a bit - here´s an autumn special for Halloween - Country Sisters´horror movie.

 

Milí fanoušci a přátelé. Podzim 2020 je na koncerty velmi chudý, protože virus se šíří všude dál. Nyní je čas, abychom si více než kdy jindy udrželi veselou mysl, zůstali pozitivní a užili si alespoň pár zábavných chvil.

Buďte si jisti, že jsme na vás, naše fanoušky, nezapomněly a pilně doma cvičíme a pracujeme na nových písničkách a překvapeních do naší show 2021. Všichni nám moc chybíte a naším největším přáním je setkat se s vámi znovu na koncertech a po nich.

Pojďme se tedy trochu rozveselit - tady je podzimní halloweenský speciál - horor podle Country Sisters.697 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page